Pomáháme k čisté spokojenosti

Jsme úklidová firma, která primárně zaměstnává svobodné matky, otce nebo aktivní důchodce, kterým příspěvek od státu nestačí a hledají způsob, jak si vydělat.

NOVĚ Možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Naše služby

Používáme ekologické prostředky a čištění parními stroji. Lze použít i vaše prostředky, na které jste zvyklí. Jelikož cílíme na kvalitu, nikoli na kvantitu. Podívejte se, co všechno pro vás můžeme udělat.

Běžný úklid

běžný úklid, tepování koberců

Hloubkový úklid

úklid po malování nebo rekonstrukci

Okna

mytí oken, péče o záclony nebo závěsy

Kuchyně

čištění lednice nebo mrazáku

Prádlo

praní, pověšení, žehlení a skládání

Ložnice

čištění matrací, výměna povlečení

Lotosanky s.r.o. - Úklidová firma Trutnov

Lotosanky s.r.o.

Co znamená tento náš netradiční název?

Lotosový květ je symbolem krásy, života, štěstí a čistoty, je také znakem pro šťastnou rodinu a šťastný domov. Říká se, že pokud si chcete všechny tyto věci do života přitáhnout, měl by se znak lotosového květu někde doma objevit. A proto jsme tu my, se znakem lotosu na srdci vám pomůžeme rozzářit váš domov a vykouzlit úsměv na tváři.

Recenze

Dobrý den paní Jandová,
Moc děkujeme za krásný úklid. Je to obrovská pomoc. Ráda bych si vaše služby opět objednala před Vánocemi.
S. S.
 
Dobrý den, 
penízky poslány, moc děkuji za výborně odvedenou službu a příjemnou komunikaci :)
S pozdravem
T. P.

Dobrý den,
děkuji mockrát. S úklidem jsem spokojená, ráda vás doporučím dále, případně na budoucno se ozvu.
Děkuji ještě jednou a přeji hezký den
D. K.

O nás

Lotosanky s.r.o.

Naše společnost se nezaměřuje jen na úklidové služby, ale vytváří nová pracovní místa. Cílíme především na svobodné rodiče, chceme dát příležitost i lidem v důchodu nebo třeba studentům, kteří si chtějí, a v mnoha případech také potřebují, přivydělat.

Eliška Jandová

Majitelka společnosti
Registrace uživatele
Storno

Jak to funguje

Navázání spolupráce je jednoduché, stačí následovat těchto pár jednoduchých kroků. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář. Poté si domluvíme společnou schůzku, na které doladíme podrobnosti. Promluvíme si například o tom, jak častý úklid požadujete, v jak velkém prostoru a stanovíme si celkovou cenu za naše služby. Lotosanky se pustí do úklidu a vy si pak už jen budete užívat vůni a čistotu vašeho domova. Neváhejte nás kontaktovat.

Nemějte obavy

Jste nervózní z toho, že doma budete mít někoho cizího? Pokud si to budete přát, můžete se s Lotosankou setkat už při podpisu smlouvy, kde vám vše vysvětlíme, případně se můžeme domluvit, že u prvního úklidu můžete být, ať vidíte, jak vše probíhá. Víme, jak to před prvním úklidem chodí, spousta zákazníků udělá generální úklid ještě před tím, než dorazí někdo z našeho týmu. Takhle je to ztráta času pro obě strany, nemusíte se bát, nikoho nesoudíme.

"Lotosanky

Adresa

Majitelka: Eliška Jandová
Sídlo: U Kostela 16, 541 01 Trutnov

Kontakty

Mobil: +420 773 660 120
Email: uklid@lotosanky.cz